22. ročník tenisových turnajů Sokola Litovel

Sokol-Litovel.cz » 22. ročník tenisových turnajů Sokola Litovel

tenisove_turnaje_22_rocnik

Tenisový oddíl T. J. Sokol Litovel uspořádal 27. a 28. srpna již 22. ročník tenisových turnajů jednotlivců a čtyřher.

V soutěži jednotlivců zvítězil Radek Janků ve finále nad domácím Jiřím Matečkou, Obhájce titulu Jaroslav Svoboda skončil v semifinále, které prohrál s pozdějším vítězem, druhým semifinalistou byl Jiří Svozil. Soutěž útěchy ovládl mladý a nadějný odchovanec Sokola Litovel Ondřej Dohnálek.

Do nedělních čtyřher nastoupilo jedenáct dvojic a titul obhájili pánové Šoustal a Pavelka po vítězství nad Milčickým s Novotným, třetí skončili otec a syn Dohnálkovi.

Zápasy probíhaly za nádherného letního počasí, atmosféra byla vynikající, sešla se celá řada příznivců tenisu z Litovle a okolí.

Výbor Sokola jim děkuje za reprezentaci a především vyslovuje poděkování řediteli turnaje panu Jaromíru Dohnálkovi, který se postaral o dokonalé organizační zajištění od bohatého občerstvení až po pěkné ceny pro vítěze.

Turnaje se odehrály v úzké spolupráci s Tatranem Litovel a my jen můžeme vyjádřit přání, aby tato krásné tradice zůstala zachována a aby se podařilo vybudovat důstojné sportoviště – tenisový areál – který by umožnil pořádání více takových akcí, jak pro dospělé, tak i pro mládež.

Mirko Spurník, starosta T. J. Sokol